Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy przy lesie Orzesze - Ogłoszenia z domami w otoczeniu lasu

19 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

19 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Orzesze

Orzesze,śląskie

895 000 zł230 m² 3 891,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 563 m²

Skorzystaj z wirtualnego spaceru. Obejrzyj film prezentujący nieruchomość. Dom jednorodzinny dwukondygnacyjny z garażem, podpiwniczony. Wybudowany w 2008 roku. Powierzchnia użytkowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Zawada

Zawada,Orzesze

420 000 zł118 m² 3 565,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:821 m²

Rezerwacja! Do sprzedaży dom parterowy o pow. użytkowej 117,80 mkw ( stan surowy zamknięty ) posadowiony na działce o powierzchni 821 mkw. Droga dojazdowa do posesji utwardzona. Rozpoczęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Migdałowa

Mościska,Orzesze

910 000 zł185 m² 4 918,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż jednorodzinny dom na dużej zagospodarowanej działce. Dom z poddaszem użytkowym składa się z: parter: dwustanowiskowy garaż, kotłownia, wiatrołap, hol, salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Orzesze,śląskie

669 000 zł127 m² 5 285,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Rezerwacja! Nowoczesne i energooszczędne domy w stanie deweloperskim podwyższonym z systemem Smart Home i panelami fotowoltaicznymi w standardzie! zarezerwuj już dziś! termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Mościska,Orzesze

190 000 zł100 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom jednorodzinny z 1963 r. Wymaga kapitalnego remontu począwszy od dachu i wszystkich instalacji. Budynek w połowie podpiwniczony. Pomieszczenia gospodarcze i duży garaż. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Orzesze,śląskie

649 000 zł127 m² 5 127,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Nowoczesne i energooszczędne domy w stanie deweloperskim podwyższonym z systemem Smart Home i panelami fotowoltaicznymi w standardzie! zarezerwuj już dziś! termin oddania do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Orzesze,śląskie

649 000 zł127 m² 5 127,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:352 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wiosny Ludów

Orzesze,śląskie

592 000 zł127 m² 4 677,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:355 m²

Nowoczesne i energooszczędne domy w stanie deweloperskim podwyższonym z systemem Smart Home i panelami fotowoltaicznymi w standardzie! termin oddania do użytkowania - kwiecień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wiosny Ludów

Orzesze,śląskie

585 000 zł127 m² 4 637,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:355 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Orzesze

Orzesze,śląskie

342 128 zł123 m² 2 781,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Marzysz o własnym domu? Poznaj najnowszy trend w budownictwie - biodomy zeroenergetyczne! Pomożemy Ci zrealizować budowę własnego domu na Twojej działce! Jako jedyna firma dajemy Gwarancję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Orzesze,śląskie

587 000 zł127 m² 4 637,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:486 m²

Nowoczesne i energooszczędne domy w zabudowie bliźniaczej - kameralna Inwestycja "nowe Orzesze". Domy w stanie deweloperskim podwyższonym z systemem Smart Home i panelami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Zawiść,Orzesze

539 000 zł125 m² 4 312 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Sprzedaż domu jednorodzinnego z tynkami, instalacjami ,w tym z instalacją pod pompę ciepła w Orzeszu. Łączna cena za dom z działką oraz udziałem w drodze wynosi 539.000,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wiosny Ludów

Orzesze,śląskie

587 000 zł127 m² 4 637,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:486 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wiosny Ludów

Orzesze,śląskie

575 000 zł127 m² 4 542,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:355 m²

Domy premium w stanie deweloperskim podwyższonym z systemem Smart Home i panelami fotowoltaicznymi w standardzie! segment B1 i B2 - oddanie do użytkowania marzec 2022 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Orzesze,śląskie

587 000 zł127 m² 4 637,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:486 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Orzesze,śląskie

587 000 zł127 m² 4 637,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:486 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Akacjowa

Zgoń,Orzesze

360 000 zł120 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 063 m²

Działka o pow. 0,2063ha wraz z domem oraz zabudowaniami gospodarczymi Orzesze Zgoń ul. Akacjowa Oferta sprzedaży działki o pow. 0,2063ha wraz z domem oraz zabudowaniami gospodarczymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pocztowa

Orzesze,śląskie

438 000 zł160 m² 2 737,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wolnostojący Dom Jednorodzinny w Orzesze pow. użytkowa 130m2 Oferujemy Państwu dom jednorodzinny składający się z dwóch kondygnacji. Ta wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Zawada

Zawada,Orzesze

479 900 zł130 m² 3 705,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Uwaga! Pierwszych czterech klientów którzy zdecydują się na rezerwację zakupu jednego z naszych domów do 1 marca 2020 otrzyma system fotowoltaiczny 5kw wartości 20 000 zł - Gratis! Brak opłat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zazdrość

Zazdrość,Orzesze

349 000 zł260 m² 1 342,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:830 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym, o powierzchni użytkowej 160 m 2 , w całości podpiwniczony. Dom położony jest w cichej i spokojnej okolicy, w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zgoń

Zgoń,Orzesze

860 000 zł180 m² 4 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 537 m²

Na sprzedaż azyl ciszy i spokoju. Miejsce magiczne po długim dniu pracy, dla każdego kto szuka wyciszenia i bliskiego kontaktu z naturą - bo nie każda działka wchodzi do lasu, prawda?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zawada

Zawada,Orzesze

360 000 zł160 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:830 m²

Dom wolnostojący - Orzesze-Zazdrość Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego w stanie surowym zamkniętym zlokalizowanego w Orzeszu w dzielnicy Zazdrość. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zazdrość

Zazdrość,Orzesze

595 000 zł164 m² 3 628,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:790 m²

.:salvus Nieruchomości P O L E ca:. Stan deweloperski - do własnej aranżacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zawiść

Zawiść,Orzesze

640 000 zł270 m² 2 370,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferta wyłącznie w salvus Nieruchomości, kontakt : .:SALVUS Nieruchomości P O L E CA:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jaśkowice

Jaśkowice,Orzesze

930 000 zł411 m² 2 262,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 089 m²

Dom wolnostojący opowierzchni użytkowej 411m2 idealnie nadający się dla dwu, trzy pokoleniowej rodziny. Parter domu to duża otwarta przestrzeń, hol, kuchnie z zabudową i sprzętem, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zawada

Zawada,Orzesze

429 000 zł200 m² 2 145 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Uwaga! duża obniżka ceny! nowa bardzo ciekawa oferta sprzedaży domu W orzeszu. Super lokalizacja!pod lasem! Powierzchnia całkowita 200 m

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zazdrość

Zazdrość,Orzesze

295 000 zł175 m² 1 685,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

- rybnickie Biuro Nieruchomości prezentuje : - Przedmiotem sprzedaży jest nowopowstający dom wolnostojący w Orzeszu - Zazdrości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zazdrość

Zazdrość,Orzesze

370 000 zł175 m² 2 114,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przyjaźni

Woszczyce,Orzesze

399 000 zł240 m² 1 662,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:973 m²

Nowy dom o pow. użytkowej 167m2 w stanie wykończeniowym budowany z wysokiej jakości materiałów. Dom wybudowany z porothermu 44cm, dach ocieplony 20cm wełną kryty dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Orzesze

Orzesze,śląskie

750 000 zł256 m² 2 929,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 499 m²

Do sprzedania (bez prowizji!) dom wolnostojący ogrodzony w stanie do zamieszkania o powierzchni całkowitej 256m2. Stan do wprowadzenia! Duża rogowa częściowo zagospodarowana działka. Pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Jaśkowice

Jaśkowice,Orzesze

620 000 zł220 m² 2 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 447 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolno stojący, położony w otoczeniu pięknej zabudowy rezydencjonalnej i jednorodzinnej w bliskim sąsiedztwie lasu. Cicha okolica idealna na odpoczynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Przyjaźni

Zazdrość,Orzesze

340 000 zł272 m² 1 250,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:695 m²

Możliwość zakupu domu z drugą sąsiadującą działką o powierzchni 664m2 (+ 55000 zł) Aktualna inwentaryzacja i ocena stanu technicznego oraz projekt budowlany zakończenia budowy , nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wolności

Jaśkowice,Orzesze

295 000 zł240 m² 1 229,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Okazja - tylko do końca czerwca promocyjna cena! Sprzedam dom dwurodzinny o pow. mieszkalno-użytkowej 240m2 wraz z dużym murowanym budynkiem gospodarczym na działce 2300m2, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piastowska

Woszczyce,Orzesze

425 000 zł180 m² 2 361,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom jednorodzinny w dobrym stanie, do zamieszkania. Duża działka wokół domu. Wygodna lokalizacja: w pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy, kościół. Woszczyce to spokojna, wiejska okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Orzesze

Orzesze,śląskie

620 000 zł230 m² 2 695,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

dom częściowo wykończony na parterze kuchnia w zabudowie dwa rodzaje ogrzewania ekogroszek oraz gaz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Jaśkowice

Jaśkowice,Orzesze

365 000 zł210 m² 1 738,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Orzesze bez wątpienia urzeka swym krajobrazem. To wymarzona miejsce dla ludzi szukających spokoju, oddalone od zgiełku świata. To także idealne miejsce dla miłośników przyrody i aktywnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wolności

Jaśkowice,Orzesze

415 000 zł140 m² 2 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Nieruchomosc charakteryzuje sie szczegolnie atrakcyjnym położeniem; bezposrenie sasiedztwo lasu, łak, ogrodow, a rownoczesnie blisko do centrum kulturalno-handlowego, szkół oraz dworca pkp.