Działka komercyjna, ul. Partyzantów
Partyzantów, Centrum, Orzesze, śląskie
- 197 700 zł
- 1 977 m²
- 100 zł/m²
Iwona Rożek-Mały...
Skontaktuj się
Działka komercyjna, ul. Partyzantów
Partyzantów, Centrum, Orzesze, śląskie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Działka komercyjna, ul. Partyzantów
Zaktualizowane: 13 maja 2026
197 700 zł 1 977 m² 100 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 197 700 zł (100 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: usługowa, 1 977 m²
- kształt: kwadrat; teren płaski, pusta
- dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda w drodze, gaz
- Źródło: biuro nieruchomości: Rożek Nieruchomości, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: ROZ-GS-293
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Opis nieruchomości
Na sprzedaż dwie działki budowlane z usługą - 843 m² i 1977 m²
Na sprzedaż dwie działki budowlane położone w Orzeszu przy ulicy Świętego Wawrzyńca w spokojnej okolicy charakteryzującej się bliskością lasów oraz łąk.
Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego nieruchomości są przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną.
1. (...)
531 099...
531 099 212
695 231 881