Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki na sprzedaż Orzesze - Oferty sprzedaży działek

55 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

55 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wiosenna

Zawiść,Orzesze

98 000 zł1 318 m² 74,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Do sprzedania działka budowlana w Orzeszu - Zawiści przy ul. Wiosennej. Działka o pow. 1318 m2 za kwotę 98 tyś zł Działka jest uzbrojona w wodę, prąd oraz kanalizację. Do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Świętojańska

Zawiść,Orzesze

130 000 zł1 452 m² 89,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania bardzo atrakcyjna działka budowlana w Orzeszu - Zawiści o pow. 1452 m2. Uzbrojenie terenu: woda i prąd. Działka położona jest w pięknej i cichej dzielnicy Orzesza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Orzesze

Orzesze,śląskie

80 000 zł1 083 m² 73,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży działka budowlana o pow. 1083 m 2 w Orzeszu-Gardawice w sąsiedztwie nowych domków jednorodzinnych. Teren płaski, kształt- kwadrat. Media : prąd, woda- w granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wiosenna

Zawiść,Orzesze

101 000 zł1 273 m² 79,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działki budowlane w Orzeszu - Zawiści przy ul. Wiosennej. * działka o pow. 1786 m2 za kwotę 107 tyś zł * działa o pow. 1273 m2 za kwotę 101 tyś zł * działa o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Zawadzka

Zazdrość,Orzesze

75 000 zł902 m² 83,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka gruntu położona w Orzeszu Zazdrości przy ul. Zawadzkiej. Do sprzedaży: - działka o powierzchni 902 mkw. w kształcie prostokąta o szerokości 20m. - 1/4 udziału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Woszczyce

Woszczyce,Orzesze

100 100 zł1 001 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka gruntu położona w Orzeszu - Woszczycach. Powierzchnia działki 1001 mkw. Dojazd do działki drogą gminną. Media: skrzynka prądowa na działce, woda w granicy. Aktualny plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Orzesze

Orzesze,śląskie

449 000 zł6 930 m² 64,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną o pow. 6930m2 z możliwością podziału na 6 działek w Gardawicach. Działka w kształcie prostokąta o płaskim ukształtowaniu terenu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Zawadzka

Zazdrość,Orzesze

75 000 zł902 m² 83,15 zł/m²

 

 

 

Zazdrość,Orzesze

95 000 zł955 m² 99,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania działka o pow. 955m2, wraz z warunkami zabudowy dla budynku mieszkalnego jednorodzinnego, położona w Orzeszu - Zazdrości. Lokalizacja pośród nowych domów, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Żorska

Zazdrość,Orzesze

75 000 zł850 m² 88,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży działka o pow. 850 m2, z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej, zlokalizowana w Orzeszu w dzielnicy Zazdrość przy ulicy Żorskiej. Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Orzesze

Orzesze,śląskie

40 000 zł571 m² 70,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową, usytuowaną w sasiedztwie lasu. Działka o powierzchni 571 m2 na terenie przylegającym do drogi gminnej - ulicy. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Orzesze

Orzesze,śląskie

99 000 zł959 m² 103,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w Centrum Orzesza na sprzedaż! Media w zasięgu! Dojazd drogą utwardzoną! Działka budowlana o powierzchni ok. 10 ar położona jest w Centrum

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Orzesze

Orzesze,śląskie

99 000 zł600 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pięknie położone dwie działki budowlane o powierzchni 700 i 600 m2. Cisza i spokój to zalety tej oferty. Media w granicy działek. Otoczone lasem. Zapraszam na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Orzesze

Orzesze,śląskie

69 300 zł936 m² 74,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka W orzeszu gardawicach! Komplex Nieruchomości prezentuje działkę na sprzedaż o powierzchni 936 m2 w cichej i spokojnej dzielnicy Orzesza!. Okolica zielona, luźna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Zgoń

Zgoń,Orzesze

71 250 zł950 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

NA sprzedaż działka budowlana orzesze zgoń cena: 71 250 Komplex Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż działkę budowlaną położoną w Orzeszu o powierzchni 950 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Zazdrość

Zazdrość,Orzesze

70 500 zł783 m² 90,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 783 m2 położonej w pięknej willowej dzielnicy Orzesza Zazdrości. Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Orzesze

Orzesze,śląskie

99 000 zł959 m² 103,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Działka w Orzeszu *centrum, blisko lasu* rewelacyjna lokalizacja! Bliskość lasu gwarantuje możliwość wycieczek rowerowych, spacerów w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Bukowina

Orzesze,śląskie

99 000 zł1 079 m² 91,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 959 m2 + 120 m2 ( udział w drodze dojazdowej) Działka kwadratowa, położona w świetnej lokalizacji w centrum miasta Orzesze (ul. Bukowina).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kopaniny

Zgoń,Orzesze

148 512 zł1 768 m² 84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Atrakcyjna działka budowlana w malowniczej okolicy, położona w miejscowości Orzesze-Zgoń w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Powierzchnia 1768 m.kw. Istnieje możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Zazdrość

Zazdrość,Orzesze

95 000 zł955 m² 99,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kopaniny

Zgoń,Orzesze

275 000 zł3 138 m² 87,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka budowlana w malowniczej okolicy, położona w miejscowości Orzesze-Zgoń w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Powierzchnia 3138 m.kw. obejmuje dwie działki obok siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Zawiść

Zawiść,Orzesze

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki w trakcie wstępnego projektu podziału położonej w Orzeszu Zawiści. Działki usytuowane są w pierwszej i drugiej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Zawiść

Zawiść,Orzesze

67 500 zł610 m² 110,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Jeśli szukasz działki w Orzeszu, pośród zabudowy jednorodzinnej, nieopodal lasu to właśnie ta oferta jest dla Ciebie. Ciche i spokojne miejsce - idealne dla osób które, pragną odciąć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Orzesze

Orzesze,śląskie

210 000 zł3 504 m² 59,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w pięknej i cichej okolicy Orzesze- gardawice ul. Łąkowa. Działka w kształcie prostokąta o powierzchni 3504 m2. Oferta wysłana z systemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Bukowa

Zazdrość,Orzesze

80 000 zł1 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka w okolicy lasu, w pobliżu szkoła podstawowa, sklep, przystanki autobusowe, 3000 m do trasy Katowice - Wisła, woda, prąd, internet. Spokojna, przyjemna okolica. Zapraszamy!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Mościska

Mościska,Orzesze

52 500 zł693 m² 75,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 693 m2 położoną w Orzeszu Mościskach. Nieruchomość zlokalizowana jest wśród nowo powstałego osiedla domków jednorodzinnych w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Mościska

Mościska,Orzesze

56 000 zł742 m² 75,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 742m2 położoną w Orzeszu Mościskach. Nieruchomość zlokalizowana jest wśród nowo powstałego osiedla domków jednorodzinnych w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Mościska

Mościska,Orzesze

149 000 zł1 900 m² 78,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działki o pow.1900m 2 Cena 149000zł Sprzedaż działki o pow. 1900m2, w cenie 98złm2zł. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta ok. 29x60m,zjazd bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Mościska

Mościska,Orzesze

59 000 zł793 m² 74,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 793m2 położoną w Orzeszu Mościskach. Nieruchomość zlokalizowana jest wśród nowo powstałego osiedla domków jednorodzinnych w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Mościska

Mościska,Orzesze

55 500 zł737 m² 75,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 737m2 położoną w Orzeszu Mościskach. Nieruchomość zlokalizowana jest wśród nowo powstałego osiedla domków jednorodzinnych w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Zazdrość

Zazdrość,Orzesze

70 500 zł783 m² 90,04 zł/m²

 

 

 

Orzesze,śląskie

61 000 zł937 m² 65,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

!super niska cena ok.65zł/m2! Na sprzedaż , atrakcyjne działki budowlane o powierzchni: 1103m2, 1137m2, 937m2, 1096m2 Dziaki w kształcie prostokąta , Media w drodze - Prąd , Woda, Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna przy ruchliwej ulicy, ul. Mikołowska

Zawiść,Orzesze

243 300 zł2 433 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-inwestycyjna w Orzeszu w centrum dzielnicy Zawiść, bezpośrednio przy ulicy Mikołowskiej (droga nr 936). Na działce prąd i woda. Kanalizacja w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Zawiść

Zawiść,Orzesze

195 000 zł2 550 m² 76,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy!~cena do negocjacji!~działka budowlana i pod inwestycję o pow. 2550m2. Prostokątna działka, usytuowana bezpośrednio przy drodze asfaltowej, głównej. Teren płaski. Prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Bukowa

Zazdrość,Orzesze

183 225 zł1 745 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Osoba prowadząca ofertę: dariusz Dąbrowski tel. Przedmiotem naszej oferty jest działka budowlana o powierzchni 1745 m2 położona w Orzeszu w dzielnicy Zazdrość w okolicach ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Bukowa

Zazdrość,Orzesze

475 335 zł4 527 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Osoba prowadząca ofertę: dariusz Dąbrowski tel. Przedmiotem naszej oferty jest działka budowlana o powierzchni 4527 m2 położona w Orzeszu w dzielnicy Zazdrość w okolicach ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Bukowa

Zazdrość,Orzesze

94 500 zł900 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Osoba prowadząca ofertę: dariusz Dąbrowski tel. Przedmiotem naszej oferty jest działka budowlana o powierzchni około 900 m2 położona w Orzeszu w dzielnicy Zazdrość w okolicach ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wiosny Ludów

Orzesze,śląskie

105 630 zł1 006 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem naszej oferty jest atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1006 m2 położona w samym centrum miasta Orzesze, w pobliżu ulicy Wiosny Ludów. Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Bukowa

Zazdrość,Orzesze

658 560 zł6 272 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Osoba prowadząca ofertę: dariusz Dąbrowski tel. Przedmiotem naszej oferty jest działka budowlana o powierzchni 6272 m2 położona w Orzeszu w dzielnicy Zazdrość w okolicach ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Bukowina

Orzesze,śląskie

104 685 zł997 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem naszej oferty jest atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 997 m2 ( + 120 m2 = udział w drodze dojazdowej) położona w Orzeszu, w centrum miasta, w pobliżu ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Bukowa

Zazdrość,Orzesze

475 545 zł4 529 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Osoba prowadząca ofertę: tel. Przedmiotem naszej oferty jest działka budowlana o powierzchni 4529m2 położona w Orzeszu w dzielnicy Zazdrość w okolicach ul. Bukowej. Działka.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij