Serce 0 Ulubione

Mieszkania pod klucz Orzesze - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

4 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 ogłoszenia

Mikołowska,Orzesze

3 Mieszkania od 349 000 zł

 

Termin realizacji:2025

 

Metraże:41,20 - 52,90 m²

Kupujący nie ponoszą kosztów obsługi biura nieruchomości revelio Brak Podatku pcc w wysokości 2% wyślij smsa o treści "orzesze" na numer kontaktowy z ogłoszenia, a dostaniesz.

Szczegóły inwestycji

Rynek pierwotny

349 000 zł46,70 m² 7 473,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie ponoszą kosztów obsługi biura nieruchomości revelio wyślij smsa o treści "orzesze" na numer kontaktowy z ogłoszenia, a dostaniesz pinezkę z dokładną lokalizacją!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 000 zł41,20 m² 9 466,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 000 zł52,90 m² 6 975,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mikołowska

Woszczyce,Orzesze

369 000 zł53 m² 6 975,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie ponoszą kosztów obsługi biura nieruchomości revelio Do sprzedania bardzo atrakcyjny apartament o powierzchni użytkowej 52.90 m2. ( apartament nr 146 F ). Apartament znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatowa

Centrum,Orzesze

325 000 zł49 m² 6 586,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyposażone mieszkanie na sprzedaż - Orzesze Centrum, ul. Kwiatowa. 49,34 m | 2 pokoje | balkon | duża kuchnia z oknem | IV piętro | C.O. | widok na las Na sprzedaż oferujemy jasne, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rynek

Orzesze,śląskie

260 000 zł38 m² 6 753,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie M3 (dwa pokoje, kuchnia, łazienka) - 38,5m2 w centrum Orzesza. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w centrum w bloku na ulicy Rynek 10. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zawada

Zawada,Orzesze

390 000 zł82 m² 4 755,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu nowe mieszkanie do kupienia w Orzeszu Zawada. Mieszkanie jest przestronne i jasne o ciekawym układzie do własnej aranżacji. Powierzchnia: 82,01m2. Pomieszczenia: ogromny.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij