Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nowe domy Orzesze

12 ogłoszeń

12 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Orzesze

Orzesze,śląskie

425 000 zł114 m² 3 728,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:760 m²

Oferujemy na sprzedaż dom parterowy wolnostojący w Orzeszu w stanie surowym zamkniętym. Dom posiada powierzchnię 114 mkw i jest posadowiony na działce o powierzchni 760 mkw. Nowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Orzesze

Orzesze,śląskie

415 000 zł92 m² 4 510,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:670 m²

Oferujemy na sprzedaż dom parterowy wolnostojący w Orzeszu. Dom posiada powierzchnię 92 mkw i jest posadowiony na działce o powierzchni 760 mkw. Nowy dom parterowy. Parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kilińskiego

Orzesze,śląskie

618 500 zł97 m² 6 399,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:683 m²

Sprzedaż bez pośredników- dom w modelu Kuba ł w stanie deweloperskim wraz z działką w Orzeszu na przy ulicy Kilińskiego Kuba to dom parterowy jednorodzinny w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Orzesze

Mościska,Orzesze

908 000 zł179 m² 5 079,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Firma Dom Dla Każdego obecnie oferuje na sprzedaż dom Michał w stanie podwyższonym deweloperskim wraz z działką w Gostyni przy ul. Motyli. Michał to dom w tradycyjnym stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Plebiscytowa

Orzesze,śląskie

445 000 zł97 m² 4 582,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego położonego w Orzeszu przy ul. Plebiscytowej, województwo śląskie, powiat mikołowski. Dom jest do wykończenia i własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Orzesze

Centrum,Orzesze

849 000 zł600 m² 1 415 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 869 m²

Dom wolnostojący w centrum Orzesza o powierzchni 600 m2, na działce o powierzchni 2869 m2. Dom w stanie surowym zamkniętym z instalacjami elektrycznymi. Dom był projektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zawiść

Zawiść,Orzesze

594 373 zł133 m² 4 462,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:654 m²

Przedstawiamy Państwu klasyczny jednorodzinny dom parterowy z poddaszem użytkowym, w zabudowie wolnostojącej. To świetna propozycja dla rodziny 2+2 lub 2+3. Strefa dzienna domu to: salon otwarty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zawiść

Zawiść,Orzesze

725 700 zł134 m² 5 426,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedstawiamy Państwu jednorodzinny dom parterowy z poddaszem użytkowym, w zabudowie wolnostojącej. Dom ten, w klasycznej bryle przykrytej dwuspadowym dachem, urozmaicony jest nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Orzesze

Orzesze,śląskie

577 800 zł146 m² 3 950,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Poniżej przedstawiamy kilka informacji dotyczącej oferowanego domu: nazwa kacper jednorodzinny dom parterowy z poddaszem użytkowym, w zabudowie wolnostojącej. Dom ten, w klasycznej bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Orzesze

Orzesze,śląskie

680 000 zł179 m² 3 803,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:655 m²

Poniżej przedstawiamy kilka informacji dotyczącej oferowanego domu: nazwa michał dom w tradycyjnym stylu przykryty czterospadowym dachem. To świetny dom dla rodziny 2+3, mniejszej wielopokoleniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kilińskiego

Orzesze,śląskie

633 500 zł97 m² 6 554,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:655 m²

Sprzedaż bez pośredników- dom w modelu Kuba Ł Orzesze, przy ulicy Kilinskiego Kuba to dom parterowy jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, oparty na planie kwadratu, przykryty dachem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kilińskiego

Orzesze,śląskie

1 098 000 zł179 m² 6 142,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:883 m²

Michał G - pod klucz to dom w tradycyjnym stylu przykryty czterospadowym dachem, w zabudowie wolnostojącej. To świetny dom dla rodziny 2+3, mniejszej wielopokoleniowej lub pary ceniącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kilińskiego

Orzesze,śląskie

879 000 zł97 m² 9 094,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:654 m²

Sprzedaż bez pośredników- dom w modelu Kuba A w stanie deweloperskim z możliwością zlecenia prac dodatkowych wraz z działką, w Orzeszu przy ulicy Kilińskiego. Kuba to dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Odrodzenia

Orzesze,śląskie

792 600 zł179 m² 4 433,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:678 m²

Firma Dom Dla Każdego obecnie oferuje na sprzedaż dom Michał w podwyższonym stanie deweloperskim wraz z działką w Orzeszu przy ul. Odrodzenia. Strefa dzienna na parterze domu to: kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Orzesze

Orzesze,śląskie

699 000 zł117 m² 5 974,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Dom w stanie deweloperskim z ogródkiem 117 m2 powierzchni. Główne atuty nieruchomości: blisko lasu cicha i spokojna okolica z dala od ruchliwej ulicy Nieruchomość złożona z: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Woszczyce

Woszczyce,Orzesze

625 000 zł142 m² 4 401,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesne energooszczędne domy Z przyjemnością zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej usytuowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zgoń

Zgoń,Orzesze

405 000 zł145 m² 2 793,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

W dniach 14 - 22.01 przebywam na urlopie. Promocja noworoczna, obniżka ceny tylko do końca stycznia! nowa cena 405 000 zł. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nowych domów wolnostojących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zgoń

Zgoń,Orzesze

405 000 zł145 m² 2 793,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

W dniach 14 - 22.01 przebywam na urlopie. Promocja noworoczna, obniżka ceny tylko do końca stycznia! nowa cena 405 000 zł. Oferuję Państwu do sprzedania nowe domy wolnostojące w Orzeszu, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Gardawice

Gardawice,Orzesze

379 999 zł135 m² 2 815 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:570 m²

- zostało ostatnie miejsce pod dom - Osiedle Malownicze to propozycja nowoczesnych domów wolnostojących - domów w stanie zamkniętym wraz z ociepleniem i wykończeniem z zewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Orzesze

Orzesze,śląskie

435 000 zł100 m² 4 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:806 m²

Nieruchomość będzie miała powierzchnię 100m2 i zostanie usytuowana na działce o powierzchni 806m2. W jej skład będą wchodzić : wiatrołap, przestronny salon z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Zawada

Zawada,Orzesze

420 000 zł118 m² 3 565,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:821 m²

Rezerwacja! Do sprzedaży dom parterowy o pow. użytkowej 117,80 mkw ( stan surowy zamknięty ) posadowiony na działce o powierzchni 821 mkw. Droga dojazdowa do posesji utwardzona. Rozpoczęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Orzesze

Orzesze,śląskie

435 000 zł100 m² 4 354,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 045 m²

Nieruchomość będzie miała powierzchnię 99,90m2 i zostanie usytuowana na działce o powierzchni 1045m2. W jej skład będą wchodzić : wiatrołap, przestronny salon z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Orzesze

Orzesze,śląskie

634 000 zł128 m² 4 953,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim - w bardzo dobrej lokalizacji w Orzeszu. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica z wykończeniem pod klucz bliskość obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Orzesze

Orzesze,śląskie

734 000 zł142 m² 5 169,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Orzesze,śląskie

669 000 zł127 m² 5 285,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Rezerwacja! Nowoczesne i energooszczędne domy w stanie deweloperskim podwyższonym z systemem Smart Home i panelami fotowoltaicznymi w standardzie! zarezerwuj już dziś! termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Orzesze,śląskie

579 000 zł97 m² 5 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²