Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Orzesze Zawiść

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, Zawiść

Zawiść,Orzesze

594 373 zł133 m² 4 462,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:654 m²

Przedstawiamy Państwu klasyczny jednorodzinny dom parterowy z poddaszem użytkowym, w zabudowie wolnostojącej. To świetna propozycja dla rodziny 2+2 lub 2+3. Strefa dzienna domu to: salon otwarty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zawiść

Zawiść,Orzesze

725 700 zł134 m² 5 426,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedstawiamy Państwu jednorodzinny dom parterowy z poddaszem użytkowym, w zabudowie wolnostojącej. Dom ten, w klasycznej bryle przykrytej dwuspadowym dachem, urozmaicony jest nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Zawiść

Zawiść,Orzesze

299 000 zł100 m² 2 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:782 m²

Sprzedam dom jednorodzinny do wykończenia o powierzchni około 100 m2 (5 pokoi). Dom położony w miejscowości Orzesze, woj. Śląskie, 20-30 minut drogi od miasta Katowice, w pobliżu las,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zawiść

Zawiść,Orzesze

499 000 zł150 m² 3 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję na sprzedaż dom po remoncie o powierzchni użytkowej 150 m2 wraz z lokalem użytkowym pod działalność gospodarczą usytuowany na działce o powierzchni 1050 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pasieki

Zawiść,Orzesze

549 000 zł150 m² 3 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Sprzedam dom dwurodzinny w Orzeszu-Zawiści o łącznej powierzchni użytkowej ok 150m2 na działce 1350m2. Dom typu kostka o tradycyjnej konstrukcji- ściany murowane, stropy drewniane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jarzębinowa

Zawiść,Orzesze

250 000 zł942 m² 265,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

działka przy ulicy Jarzębinowej, blisko las i łąki, cicha okolica, os domków jednorodzinnych

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Zawiść

Zawiść,Orzesze

550 000 zł7 374 m² 74,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka o powierzchni 7347 mkw. Przybliżone wymiary - długości boków działki w metrach to: 75, 128, 131, 36. Działka płaska o nieregularnym kształcie. położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Świętojańska

Zawiść,Orzesze

234 465 zł1 617 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Piękna zielona nieruchomość, dużo zieleni i terenów rekreacyjnych Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w Zawiści. Lokalizacja: zawiść ulica Świętojańska. Numer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Zawiść,Orzesze

539 000 zł125 m² 4 312 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Sprzedaż domu jednorodzinnego z tynkami, instalacjami ,w tym z instalacją pod pompę ciepła w Orzeszu. Łączna cena za dom z działką oraz udziałem w drodze wynosi 539.000,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Zawiść

Zawiść,Orzesze

103 680 zł864 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W yjątkowa oferta! Oferuję do sprzedania 3 atrakcyjne działki budowlane położonych w Orzeszu Zawiść. Działki w spokojnej okolicy niedaleko lasu. Działki o powierzchni 864 m2 , 1057m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jarzębinowa

Zawiść,Orzesze

94 545 zł955 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana orzesze ul. Jarzębinowa Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 955 m2 położoną w Orzeszu dzielnicy Zawiść u zbiegu ul. Jarzębinowej i Zacisze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zawiść

Zawiść,Orzesze

280 000 zł200 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:997 m²

Do sprzedaży duży dom wolnostojący o powierzchni 200m 2 w Orzeszu Zawiść. Powierzchnia działki 997m 2 , na posesji znajduje się budynek gospodarczy (garaż) o powierzchni 100m 2. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Zawiść

Zawiść,Orzesze

160 000 zł2 340 m² 68,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 2300M orzesze zawiść cena: 160.000 ZŁ NEGOCJACJA Komplex Nieruchomości przedstawia na sprzedaż i dealną d ziałkę dla rod ziny poszukującej spokoju we własnym dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Zawiść

Zawiść,Orzesze

86 000 zł2 200 m² 39,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecamy! Do sprzedaży ustawna duża działka w kształcie nieregularnym usytuowaną na płaskim terenie w Orzeszu dzielnica Zawiść. Dojazd do działki utwardzony bezpośrednio z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zawiść

Zawiść,Orzesze

640 000 zł270 m² 2 370,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferta wyłącznie w salvus Nieruchomości, kontakt : .:SALVUS Nieruchomości P O L E CA:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jarzębinowa

Zawiść,Orzesze

77 715 zł785 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Orzesze - działka pod lasem Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 785 m2 położoną w Orzeszu dzielnicy Zawiść u zbiegu ul. Jarzębinowej i Zacisze. Największym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jarzębinowa

Zawiść,Orzesze

173 052 zł1 748 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1748 m2 położoną w Orzeszu dzielnicy Zawiść u zbiegu ul. Jarzębinowej i Zacisze. Największym atutem oferowanej działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zawiść

Zawiść,Orzesze

339 000 zł317 m² 1 069,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:803 m²

Sprzedaż domu wolnostojącego w Orzeszu. Bez prowizji dla kupującego! Do sprzedania duży dom o powierzchni użytkowej 198m2 z dwoma garażami, jednopiętrowy w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jarzębinowa

Zawiść,Orzesze

192 280 zł1 748 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Orzesze zawiść - duża działka budowlana Z dogodnym wyjazdem na S81 Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1748 m2 położoną w Orzeszu dzielnicy Zawiść u zbiegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jarzębinowa

Zawiść,Orzesze

105 050 zł955 m² 110 zł/m²

 

 

 

Zawiść,Orzesze

86 350 zł785 m² 110 zł/m²

 

 

 

Zawiść,Orzesze

135 000 zł1 647 m² 81,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka budowlana o pow. 1647m2 w sąsiedztwie domków jednorodzinnych położona w bardzo cichej i spokojnej okolicy, orzesze- zawiść. Media:woda, prąd. Teren płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Zawiść

Zawiść,Orzesze

55 000 zł800 m² 68,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ostatnie działki! Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 800 m2 w Orzeszu (zawiść) Druga linia zabudowy. Teren płaski, suchy, nieogrodzony, kształt prostokąt. Media : woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Zawiść

Zawiść,Orzesze

229 000 zł1 941 m² 117,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1941m2 w Orzeszu, zawiść. Teren płaski, suchy, ogrodzony, w kształcie prostokąta. Dojazd bezpośrednio z drogi asfaltowej. Media: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Zawiść

Zawiść,Orzesze

69 000 zł930 m² 74,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy! W naszej ofercie polecamy ustawna działkę w kształcie prostokąta usytuowaną na płaskim terenie. Dojazd droga utwardzoną bezpośrednio z drogi asfaltowej, głównej. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Centralna

Zawiść,Orzesze

35,71 zł/m²70 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal wyremontowany w kwietniu 2017r, położony w sąsiedztwie stacji paliw Lotos przy drodze 81 popularna "wiślanka". Przez dużą witrynę można niemal jak na dłoni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Centralna

Zawiść,Orzesze

28,57 zł/m²70 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal 70m pod działalność usługowo-handlową. Duża witryna na wprost stacji Lotos przy drodze nr 81 popularnej "wiślance". Podjazd dla wózków inwalidzkich. Zaplecze z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Zawiść

Zawiść,Orzesze

54 000 zł800 m² 67,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu szeroką gamę pięknie położonych działek budowlanych w spokojnym i malowniczym zakątku Orzesza. Wymiary działek to ok 800 m2 każda, z możliwością kupna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Zawiść

Zawiść,Orzesze

299 000 zł5 235 m² 57,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Najlepsza lokalizacja pod budowę domu - tutaj działki nie kosztują jeszcze 200 zł za metr! Oferujemy dużą nieruchomość położoną w Orzeszu (dzielnica Zawiść) w otoczeniu zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Zawiść

Zawiść,Orzesze

55 000 zł800 m² 68,75 zł/m²

 

 

 

Zawiść,Orzesze

229 000 zł1 941 m² 117,98 zł/m²

 

 

 

Zawiść,Orzesze

135 000 zł1 647 m² 81,97 zł/m²

 

 

 

Zawiść,Orzesze

69 000 zł930 m² 74,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy!~~w naszej ofercie polecamy ustawna działkę w kształcie prostokąta usytuowaną na płaskim terenie.~Dojazd droga utwardzoną bezpośrednio z drogi asfaltowej, głównej. ~Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Zawiść

Zawiść,Orzesze

195 000 zł2 550 m² 76,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy!~cena do negocjacji!~działka budowlana i pod inwestycję o pow. 2550m2. Prostokątna działka, usytuowana bezpośrednio przy drodze asfaltowej, głównej. Teren płaski. Prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Mikołowska

Zawiść,Orzesze

108 000 zł1 080 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano inwestycyjna o powierzchni 1080 mkw. Znajduje się w miejscowości Orzesze (powiat mikołowski, woj. śląskie) przy ul. Mikołowskiej (dzielnica Zawiść). Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Zawiść

Zawiść,Orzesze

83 000 zł700 m² 118,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana orzesze zawiść cena Z projektem Na sprzedaż działka zlokalizowana w Orzeszu o powierzchni 700 m2, płaska w kształcie prostokąta. Wymiary działki: 20m x 35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Zawiść

Zawiść,Orzesze

51 000 zł800 m² 63,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 800 m2 w Orzeszu (zawiść) Druga linia zabudowy. Teren płaski, suchy, nieogrodzony, kształt prostokąt. Media : woda w drodze. Prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wiosenna

Zawiść,Orzesze

75 000 zł1 048 m² 71,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedania działki budowlane w Orzeszu - Zawiści przy ul. Wiosennej. * działka o pow. 1786 m2 za kwotę 107 tyś zł * działa o pow. 1273 m2 za kwotę 101 tyś zł * działa o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Zawiść

Zawiść,Orzesze

107 000 zł1 647 m² 64,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wiosenna

Zawiść,Orzesze

130 000 zł1 650 m² 78,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dziś mamy do sprzedania działkę budowlaną położoną w Orzeszu Zawiści o pow. 1650 m2. Działka uzbrojona w prąd i wodę (planowana kanalizacja od sąsiedniej ulicy) Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wiosenna

Zawiść,Orzesze

107 000 zł1 786 m² 59,91 zł/m²

 

 

 

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij