Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Orzesze - Oferty sprzedaży nieruchomości

94 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

94 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

580 000 zł90 m² 6 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej usytuowany w Orzeszu, dzielnicy Zgoń, o powierzchni całkowitej 90 m2, działka 160 m2, sprzedam, 580 000 zł. Energooszczędne domy szeregowe pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł203,30 m² 9 296,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:779 m²

Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni użytkowo-mieszkalnej 203,3 m2, położony w Orzeszu, sprzedam, 1 890 000 zł. Wyjątkowa nieruchomość w Orzeszu - dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

945 000 zł217,17 m² 4 351,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w malowniczej okolicy Orzesza - Zgoń. Stan deweloperski Powierzchnia całkowita 217,17 m2 Powierzchnia zabudowy 112,20 m2 Powierzchnia użytkowa 141,45 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

388 000 zł118,02 m² 3 287,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:424 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w malowniczej okolicy Orzesza Zgoń. Powierzchnia całkowita 118,02 m2 Powierzchnia zabudowy 59,01 m2 Powierzchnia użytkowa 71,28 m2 Budynek położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

890 000 zł3 918 m² 227,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do negocjajcji ceny Oferuję na sprzedaż teren o powierzchni 3.918,00m składający się z dwóch działek położony w woj. Śląskim, powiat mikołowski, gmina Orzesze, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł848 m² 194,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o wymiarach ok. 22,5m x 37,5m w otoczeniu domów jednorodzinnych. Opis: mam przyjemność przedstawić Państwu działkę budowlaną zlokalizowaną w Orzeszu przy ul. Żorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

499 000 zł100 m² 4 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Na sprzedaż urokliwy dom z lat 60., o powierzchni 100 m , usytuowany na przestronnej działce 1250 m . Dom składa się z 4 pokoi, kuchni, 2 łazienek, klatki schodowej, wiatrołapu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 000 zł180,60 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:328 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 180 m , położony w Orzeszu przy ul. 22 Lipca. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 328 m . Działka jest prosta.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 600 m² 124,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Orzesze zawiść. Działka budowlana 1600 m z szerokim frontem (60 m) Atrakcyjna działka, idealna dla osób szukających balansu między prywatnością a dobrym dojazdem. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł132,85 m² 3 756,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Okazja! Dom w Jaśkowicach (orzesze) 499 000 zł. Większy metraż, świetna lokalizacja! Nowy rok, nowy dom! Zaczynamy sezon 2026 z najlepszą ofertą w okolicy. Zdecydowaliśmy się utrzymać.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 000 zł191 m² 3 376,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Nowy dom 2024 | 191 m | garaż w bryle | Orzesze 191 m | działka 380 m | garaż w bryle | nowa elewacja | dom wolnostojący | dostępny od zaraz Jeśli szukasz nowego domu dla.

Szczegóły ogłoszenia

189 900 zł971 m² 195,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena 189.900 zł! Do Negocjacji! POPRZEDNIA CENA 199.900 zł Lokalizacja GPS poprzez kopiowanie poniższego tekstu do aplikacji Google Maps: WIDOKI.

Szczegóły ogłoszenia

132 000 zł800 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Jedyna taka oferta działki budowlane orzesze woszczyce solid nieruchomości oferuje okazje. Tylko W solid, wyłącznie W naszym biurze. Mamy do zaoferowania działkę budowlaną o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł120,95 m² 4 381,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:578 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym |orzesze, ul. Tulipanów Na sprzedaż dom wolnostojący podpiwniczony z poddaszem użytkowym i garażem, położony na działce o powierzchni 578 m .

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Promocja! pierwsza sprzedana działka W specjalnej cenie 100 zł/m2 Mam w swojej ofercie sprzedażowej na wyłączność 9 działek , które w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane - orzesze, ul. Truskawkowa Wyjątkowe miejsce dla osób, które chcą żyć w otoczeniu lasu i natury Prezentuję na sprzedaż działki budowlane położone w Orzeszu -.

Szczegóły ogłoszenia

192 850 zł1 102 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w Orzeszu Gardawicach pośród nowej zabudowy domów mieszkalnych. Działka posiada powierzchnię: 1102 m2.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł86,39 m² 4 051,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nieruchomość czeka na nowego właściciela! Zlokalizowane na pierwszym piętrze domku jednorodzinnego. Powierzchnia mieszkania 86,39 m2. Nieruchomość składa się z 3 ustawnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

48 000 zł60 m² 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy o pow. 60 m w Orzeszu przy ul. Kwiatowej. Idealna propozycja dla osób szukających miejsca na własną działalność handlową, usługową lub biurową. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 116 m² 206,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż | Działka budowlana w Orzeszu dzielnica Zawiść Oferujemy na sprzedaż piękną działkę budowlaną o numerze 1128/74 w pierwszej linii zabudowy o powierzchni 1116.

Szczegóły ogłoszenia

152 000 zł800 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Planujesz budowę domu w najbliższych latach? Na ul. Geodezyjnej w Orzeszu powstaje nowe osiedle domów jednorodzinnych. Droga jest już oficjalnie wytyczona, teren płaski, a prace nad.

Szczegóły ogłoszenia

198 792 zł1 004 m² 198 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1004 metrów kwadratowych, położoną w Orzeszu, w dzielnicy Zgoń. Działka znajduje się w terenach zabudowy usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

201 705 zł791 m² 255 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nr 6 791 m - Harcerska Osada, orzesze (ul. Odkrywców) Jedyne tak urocze miejsce w Orzeszu Kształt i parametry 22m x 36m - idealna pod klasyczny bungalow, dom z poddaszem,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ustawna działka budowlana położona w Orzeszu Jaśkowicach, w województwie śląskim. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł930 m² 198,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja z dala od zgiełku miasta jednak z dobrym dojazdem do autostrady A1 (tylko 10 minut). Działka znajduje się w Orzeszu przy ul. Ramży. Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 000 zł52,90 m² 6 975,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie ponoszą kosztów obsługi biura nieruchomości revelio Brak Podatku pcc w wysokości 2% wyślij smsa o treści "orzesze" na numer kontaktowy z ogłoszenia, a dostaniesz.

Szczegóły ogłoszenia

118 000 zł48,47 m² 2 434,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, w powiecie mikołowskim, przy ul. Rajcy 1/6.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 222 m² 162,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! Wyślij smsa o treści - orzesze, a dostaniesz numer działki, pinezkę z dokładną lokalizacją oraz link do uchwały z planem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 000 zł191 m² 3 376,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:380 m²

Dom wolnostojący w cichym i spokojnym miejscu! Idealna oferta dla rodzin z dziećmi! Marzysz o pięknym domu dla swojej rodziny? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż dom w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł195 m² 3 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:780 m²

Oferujemy do sprzedaży budynek mieszkalny z 1989 roku w Orzeszu Zawiści o pow. użytkowej 146m2 na działce o pow. 780m2. Rozkład pomieszczeń: parter: wiatrołap, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

784 700 zł133,73 m² 5 867,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Witam. Na sprzedaż piękny dom w Orzeszu. Jednorodzinny dom parterowy z poddaszem użytkowym, w zabudowie wolnostojącej. Dom ten, w klasycznej bryle przykrytej dwuspadowym dachem,.

Szczegóły ogłoszenia

136 000 zł800 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dwóch działek budowlanych o łącznej powierzchni 800 m 2 , które mieszczą się w Gardawicach, spokojnej dzielnicy Orzesza. Usytuowana w III.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł149 m² 20 067,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 843 m²

! wynagrodzenie biura nieruchomości pokrywa Strona Sprzedająca. Ta nieruchomość to nie tylko jednorodzinny dom wolnostojący to przede wszystkim 5843m działki! Ta oferta nie jest dla każdego! jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 110 m² 189,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni 1110 m w północnej części miejscowości Orzesze, znajdującej się przy ul. Kościuszki. Działka w kształcie regularnym -.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł728 m² 212,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży ustawną działka w kształcie regularnym (prostokąt) usytuowaną na płaskim terenie w Orzeszu dzielnica Zazdrość o wymiarach 23X33 Działka uzbrojona.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł2 109 m² 218,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność przedstawić Państwu działkę usługowo-budowlaną położoną w bliskim sąsiedztwie dk81 Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 2109m2 położoną w Woszczycach.

Szczegóły ogłoszenia

186 000 zł893 m² 208,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ostatnia działka z 8 z dojazdem utwardzonym. Do sprzedania działka budowlana w malowniczej dzielnicy Orzesza Zgoń przy ul. Kobiórskiej. Orzesze Zgoń spokojna dzielnica Orzesza, usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

194 000 zł1 019 m² 190,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż 8 działek 10 z dojazdem utwardzonym. Do sprzedania działki budowlane w malowniczej dzielnicy Orzesza Zgoń przy ul. Czereśniowej. Orzesze Zgoń spokojna dzielnica Orzesza, usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

166 500 zł852 m² 195,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w malowniczej dzielnicy Orzesza Zgoń przy ul. Gostyńskiej. Orzesze Zgoń spokojna dzielnica Orzesza, usytuowana w otoczeniu lasów i łąk, liczne ściezki.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł149 m² 14 765,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 306 m²

! wynagrodzenie biura nieruchomości pokrywa Strona Sprzedająca. Ta nieruchomość to nie tylko jednorodzinny dom wolnostojący to przede wszystkim 3306 m działki! z możliwością dokupienia.